PC / notebooky / a další

Vy jste skvělí v tom, co je Vaší prací a my jsme skvělí v tom, co je naší prací. 

Je to jednoduché. Zajistíme Vám prostor pro Vaši živnost, nebo podnikání a při tom budete mít nad vším perfektní přehled. Zní to dobře? To je dobře! Se správně nastavenými IT procesy to skutečně může být tak jednoduché. 

Co nabízíme: 

 • Technické poradenství. Čím dříve ho využijete, tím větší z něj budete mít užitek, protože zvládneme nastavit správné procesy a technologie dříve. Plýtvání a neoptimální vybavení jsou častým zdrojem zbytečných nákladů. Tímto máte možnost tomu předejít. 
 • Hardwarová podpora. Postaráme se o Vaše počítače, notebooky, tablety i telefony z pohledu jejich základní funkcionality a zajistíme jim kvalitní připojení do sítě. Díky kvalitnímu servisu snížíme prostoje, který snižují efektivitu práce. 
 • Systémová podpora. Nainstalujeme ovladače, běžné aktualizace i bezpečnostní updaty tak, abyste využívali svá zařízení na maximum. Operační systémy jsou jako živé organismy a potřebují průběžné aktualizace, aby nezdržovali při práci a nebyly dalším zdrojem neefektivního využití pracovní doby. 
 • Softwarová podpora. Pomůžeme Vám zajistit nejnovější verzi Vašeho programu a nastavíme systém tak, aby fungoval optimálně. V případě nutnosti navrhneme příslušné úpravy pracovního prostředí. Když je software správně nastavený a aktualizovaný, je to jako nabroušená sekera pro dřevorubce. Každá práce s ním je pak efektivnější a přináší svou hodnotu rychleji. 
 • Antivirová ochrana. Zajistíme Vám instalaci a dohled nad antivirovým systémem a dodáme reporting relevantních bezpečnostních incidentů. Je málo uživatelů, kteří si uvědomují, že správná ochrana jejich majetku má velký vliv na bezpečnost a znatelně snižuje reputační riziko, ale i kdyby se mělo jendnat jen o další bod snižující riziko prostojů, tak se Vám to vyplatí. 
 • Vzdálená podpora. Pomůžeme Vám efektivně i na dálku, takže nebudete muset čekat, až se k Vám dostaneme a nebudete muset hradit servisní výjezdy. Nemůžeme být všude místní a často je osobní účast na řešení požadavků úplně zbytečná. Vzdálená podpora je ekologická i ekonomická a je velkým benefitem i z pohledu časové flexibility. 
 • Optimální provozní doba. Plánovaný servis můžeme provádět i mimo Vaši pracovní dobu tak, abyste nebyli servisními zásahy omezováni. Když nebudeme provádět servisní zásahy ve Vaši pracovní dobu, nebudeme Vás ani Vaše zaměstnance zdržovat a plýtvat tak čas, který má přinášet hodnotu. 

Čím Vám můžeme pomoc: 

 • Úspora nákladů. Kvalitní IT umí být někdy nepřehledné a velmi drahé. S námi můžete hodně ušetřit. Jestli máte chuť, zpracujeme pro Vás individuální analýzu, ať máte přehled kde a jak je možné ušetřit a fungovat lépe. 
 • Snížení prostojů. Když technika nefunguje optimálně, nemohou optimálně fungovat ani uživatelé techniky. To je drahé. Pomůžeme Vám s tím! 
 • Ochrana dat. Ztráta dat může být bez náležitého zálohování velmi nepříjemnou a drahou zkušeností. Věřte nám. Tuhle zkušenost nepotřebujete a s námi ji nemusíte zažít. 
 • Projektová podpora. IT máte, ale potřebujete krátkodobou nebo projektovou výpomoc? Výborně! Rádi s Vaším člověkem vymyslíme jak to udělat co nejvýhodněji. Kvalitní souběh technologií umí zlepšit fungování na mnoha úrovních a to Vám přinese mnohem vyšší zhodnocení investice do IT. 
IT má zvyšovat efektivitu a zjednodušovat práci. Dovolte nám, ať Vám s ním pomůžeme. Odebereme z Vás zbytečné problémy, které Vám působí, ať se můžete věnovat své práci.